Danışmanlık Risk Yönetimi

Kurumsal ve Bireysel Sigorta Danışmanlığı

Hayatınızdaki veya İşyerinizdeki riskler ve bu riskleri teminat altına alabilecek poliçelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz; Sektöründe tecrübe sahibi brokerlerimizden birinin, sizi evinizde veya iş yerinizde ziyaret etmesini sağlayabiliriz. Bu danışmanlık faaliyetimiz tamamen ÜCRETSİZ olup sizin ve işletmenizin her türlü risklerini bir rapor halinde sunabilmekteyiz.

Amacımız siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak. Sadece satın alırken değil, satın aldıktan sonra da kişisel hizmetlerimizden yararlanabilecek, karşınızda tek bir muhatap bulabilecek, yenileme zamanınızı takip etmeyi dert etmeyeceksiniz. Sigorta sektöründe tecrübeli sigorta danışmanlarımız taleplerinizi 7/24 cevaplamaya ve sigorta ile ilgili tüm sorularınıza çözüm üretmeye hazırlar.

İlk poliçenizi satın aldığınız andan itibaren kendi Kişisel Sigorta Danışmanınız olacak ve sizin her türlü sigorta ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bundan sonra sigortayı dert etmenize gerek yok; Kişisel Sigorta Danışmanınız her zaman sizin yanınızda olacak.

Risk Yönetimi

Şirketimiz müşterileri lehine tüm bilgi birikimlerimizi kullanıyoruz. Bu sürecin doğal sonucu olarak bugün şirketimizde her biri kendi konusunun uzmanı bir kadroya sahip bulunmaktayız. Biz, standart poliçe içeriğinden farklı olarak, poliçeleri olası bir hasardan önce en doğru şekilde analiz eder ve size özel çözümler içerecek şekilde oluştururuz. Ciromuzun büyüklüğü ve doğru poliçeyi oluşturma farklılığımız ile, meydana gelebilecek olası bir hasarı, gücümüzden oluşan sinerji sayesinde en kısa zamanda tazmin ederiz.

Biz kriz dönemlerinin, iyi yönetildiği takdirde şirketler için fırsatlara dönüşebileceğini biliriz. Uzmanlığımızı tüm branşlarda geliştirmiş olarak, krizlere ve onların yaratacağı sonuçlara önceden hazır olur ve bu bilinçle tedbirlerimizi alırız.

Ekonomik faktörleri, sektörün durumunu, mevcut pazarı ve diğer dış faktörleri iyi analiz eder, ayrıca şirket içi analiz yaparak şirketin mevcut durum karşısındaki güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarırız. Bununla birlikte şirket için fırsat ve tehdit yaratacak olayları inceleyerek, gerekli önlemleri alır, sizin için krizleri fırsatlara dönüştürecek uygulamalar sunarız.

Uzman kadromuzla şirketinizin krizlere karşı ayakta kalabilmesi, pazar payını koruyabilmesi ve şirket içi veriminizi düşürmeden, kriz içinde kriz yönetimini başarıyla uygularız. Sadece bugününüzü kurtarmaz, yerinde kararlarımızla geleceğinizi de kurtarırız.

İSTANBUL SİGORTA; olarak sektörü iyi analiz ederek, sizleri hedeflerinize doğru ve emin adımlarla yürütmeyi amaç ediniyoruz.